O modzie i urodzie

ciekawe i unikalne wpisy

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, które używane muszą być w codziennej interakcji z pacjentami.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspiera w pracy zapewniając dobrej jakości, najlepsze sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu medycznych specjalności, które obejmują nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu medycznego zaopatruje także laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z marek, których towary są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują również centra fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony materiały i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych firm, do których należy m.in: Melag, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty polskie, producenci następujących produktów na przykład Poldent lub Tzmo.

Oferowane towary jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj niewielki opis oferty centrum materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w punktach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Sprawdź

Zaopatrzenie medyczne sklep

Najnowsze wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.